Cennik

Szeroki zakres usług

W zależności od zapotrzebowania oraz oczekiwanego terminu wykonania usługi oferujemy zróżnicowane ceny, które można ustalić indywidualnie.

Nasz cennik przedstawiamy mailowo lub telefonicznie. Dotyczy to wielu usług, ponieważ wykonanie takich zadań, jak wiercenie w betonie, wyburzanie czy iniekcja zależy od rozmaitych czynników, jak na przykład cenniki katalogowe oraz średni koszt usług. Wystarczy zadać pytanie, a my wyliczymy ostateczną cenę za określoną usługę.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy osoby i firmy z różnych części Polski, między innymi z Poznania. Jeśli macie pytania związane z usługami, prosimy o kontakt. Nie tylko wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, ale też zaproponujemy najlepsze rozwiązania oraz zaprezentujemy cennik za wykonanie wybranego zakresu prac. Na ostateczny kosztorys wpływają bowiem takie aspekty, jak rodzaj robót, warunki czy miejsce, w którym mają zostać przeprowadzone.

Oferujemy wysokiej jakość sprzęt oraz fachowców

Skorzystanie z usług naszej firmy oznacza wybór świetnych specjalistów oraz doskonałego sprzętu, dzięki któremu wiercenie w betonie czy wyburzenia przebiegają sprawnie oraz bezpiecznie. Nasze maszyny gwarantują skuteczne wykonanie nawet najtrudniejszych zadań. Zapraszamy do kontaktu za pomocą maila lub telefonu. Oferujemy konkurencyjne ceny, które zaprezentujemy w trakcie rozmowy, po wykonaniu profesjonalnej kalkulacji.


Zapraszamy do współpracy.