Oferta Solut Construction

Poniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę:


Wiercenie otworów techniką diamentową:

Wiercenie otworów techniką diamentową jest metodą bezudarową i bezpyłową, umożliwiającą wykonanie precyzyjnych otworów o gładkich krawędziach. Otwory wykorzystywane są do wszelkiego rodzaju przepustów w stropach oraz w ścianach czy też do montażu kotew.
- średnica otworów 10-500mm
- dowolna głębokość wiercenia
- wiercenie w dowolnej płaszczyźnie
- wiercenie w dowolnym materiale (cegła, beton, żelbeton, itp.)


Cięcie metodą diamentową:

Cięcie metodą diamentową wykorzystywane jest przy cięciu między innymi ścian, stropów, posadzek, elementów konstrukcyjnych. Jest to metoda bezudarowa i bezpyłowa, która umożliwia cięcie:
-dowolnego materiału (cegła, beton, żelbeton, itp.)
-w dowolnej płaszczyźnie i o dowolnej długości
-do głębokości 1000mm


Iniekcja budowlana:

Prace prowadzimy od środka budowli dzięki czemu iniekcja charakteryzuje się krótkim czasem realizacji oraz brakiem uciążliwych i kosztownych wykopów. Wykorzystujemy żywice poliuretanowe, żele akrylowe oraz między innymi zaczyny cementowe do wzmacniania lub osuszania
(izolacje pionowe i poziome) konstrukcji.


Wzmacnianie konstrukcyjne:

Wzmacnianie konstrukcyjne realizowane jest za pomocą włókien węglowych(kompozytowych). Metodą tą za pomocą mat, taśm i kształtek kompozytowych wzmacniamy między innymi stropy, belki ,ściany, podłogi oraz inne elementy konstrukcyjne.


Klimatyzacja:

Oferujemy montaż oraz serwis klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie w montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz wybór urządzeń wielu producentów klimatyzacyjnych takich jak: Heiko, LG, Mitsubishi, oraz innych.


Zapraszamy do współpracy.